Hair Boom

Wszechobecny stres, niezdrowy tryb życia, zaburzenia równowagi hormonalnej, różnorodne choroby, starzenie organizmu, powszechne stosowanie preparatów uzyskiwanych na drodze syntezy chemicznej w kosmetykach i ulepszaczy żywności stanowią czynniki mające wpływ na stan naszych włosów i skóry. Czynniki te mogą powodować okresowe bądź trwałe wypadanie włosów, prowadzące do ich przerzedzenia i często do wyłysienia. Nie sposób się przed nimi ustrzec ale możemy sobie pomóc sięgając po zdobycze nowoczesnej technologii. W czasach gdy wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo istotną rolę zwracamy uwagę jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie, dbamy o swój wygląd i samopoczucie. Kult młodości to nie tylko szczupła sylwetka, twarz bez zmarszczek i brak siwych włosów ale przede wszystkim posiadanie włosów, najlepiej mocnych, gęstych i lśniących.

Tych z Państwa, którzy mają problem z w wypadaniem włosów, przerzedzeniem czy łysieniem lub chcących stosować profilaktykę aby najdłużej cieszyć się  pięknymi włosami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jedynym na świecie opatentowanym hełmowym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamującym ich wypadanie. Laser ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Hair Boom

Hair Boom jest laserem powstrzymującym utratę włosów, oraz stymulującym wzrost nowych włosów dzięki terapii z wykorzystaniem nisko energetycznego lasera.

Dzięki Hair Boom odzyskasz nowe i mocne włosy.

1. Laser chroniący przed wypadaniem włosów

Urządzenie zbudowane jest z ciasno ułożonych laserów. Stymulują onę skórę głowy oraz mieszki włosowe wzmagając odżywienie i dotlenienie włosów. Dodatkowo odpowiednia waga urządzenie stymuluje skórę poprzez akupresurę co zwielokrotnia efekt działania lasera.

2. Równomiernie rozłożone lasery naświetlają całą skórę głowy

3. Pierwsze tego typu urządzenie medyczne na świecie

Możesz używać Hair Boom gdziekolwiek podczas oglądania telewizji, czytania gazety lub rozmowy! Poprzednie produkty typu grzebieniowego wymagały trzymania i masowania, co powodowało zmęczenie rąk, bóle szyi, karku i ramion. Z powodu tych trudności tylko niewielka część lasera była absorbowana. Jest to pierwsze na świecie tego typu urządzenie typu hełm. Wystarczy je tylko nosić, dbając o zdrowie włosów w komfortowej pozycji.

4. Brak skutków ubocznych oraz bólu

Hair Boom hamuje wypadanie włosów oraz przyspiesza i wzmaga porost włosów bezboleśnie oraz bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Zobacz wyniki testów klinicznych


Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie zdjęcia i opisy są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich jest zabronione.